Pirčių įrengimas

Pirčių įrengimas, kaip ir bet kurie kiti remonto ar statybos darbai, turi būti atliekami pagal technologijas, bei laikantis visų privalomų normatyvų.

Daugelį metų tobulinome savo įgūdžius, bei sukaupėme didelę teorinę ir praktinę patirtį suomiškų, rusiškų ir garinių/turkiškų pirčių projektavime ir įrengime. Pirčių įrengimas atliekamas laikantys statybinių ir priešgaisrinių normatyvų. Pirties įrengimo procese dalyvaujame nuo pradžios iki pabaigos, todėl esame tikri, kad pasiūlysime Jums tokius sprendimus, kurie optimaliai atitiks Jūsų suomiškos, rusiškos ar garinės/turkiškos pirties lūkesčius, bei bus patikimi ir saugūs. Suomišką, rusišką bei garinę/turkišką pirtį galime įrengti namuose, lauko statiniuose, viešbučiuose, butuose bei kitose įprastose ar netradicinėse patalpose.

Pirčių įrengimas ir projektavimas. Ką mes siūlome?

Atvyksime į Jūsų objektą, išmatuosime patalpas.

Pasiūlysime kelis suomiškos, rusiškos ar garinės/turkiškos pirties projektų variantus, suderinsime mūsų idėjas ir Jūsų lūkesčius.

  • Suomišką, rusišką ar garinę/turkišką pirtį įrengsime pagal individualius užsakymus.
  • Pakonsultuosime suomiškos, rusiškos ar garinės/turkiškos pirties įrengimo klausimais.
  • Parduosime visą suomiškos, rusiškos ar garinės/turkiškos pirties įrengimui būtiną įrangą.
  • Patys pagaminsime suomiškos, rusiškos ar garinės/turkiškos pirties sienų, lubų, gultų formas.

Ne tik garantinio laikotarpio metu atliksime remonto darbus, padėsime išspręsti iškilusias problemas, jei įmanoma sutaisysime Jūsų suomiškos, rusiškos ar garinės/turkiškos pirties įrangą.

Apie rusišką pirtį skaitykite čia.

Plačiau apie pirtis galite paskaityti Wikipedijoje.