Kontaktai

UAB „Lisamora“

Pirties įrengimas

UAB „Lisamora“ veiklą pradėjo 2003. Per 14 intensyvaus darbo metų sukaupėme nemažai patirties įrengiant visų tipų pirtis: rusiškų, suomiškų ir garinių/turkiškų. Norėtume šia patirtimi pasidalinti ir su Jumis. Koja kojon žengdami su technologiniais pasiekimais, mes nenuėjome lengviausiu keliu, gamindami kelių tipų standartines pirtis. Mes įsiklausėme į kiekvieno kliento individualius poreikius, lūkesčius, vizijas ir jas sėkmingai įgyvendinome pateisindami net įnoringiausių klientų lūkesčius. Kiekviena mūsų pagaminta, pastatyta, įrengta pirtis – unikali.
Pagal kliento pateiktus brėžinius paruošiame unikalų projektą, sąmatą ir tik suderinę kliento lūkesčius su mūsų pateiktais pasiūlymais – pradedame darbą. Suprojektuotų
rusiškų, suomiškų ir garinių/turkiškų pirčių segmentus gaminame patys, savo gamybinėje bazėje Kaune. Paruoštus gaminius montuotojų brigada gabenasi į bet kurį Lietuvos ar Europos kampelį galutiniam montavimui.
Mūsų pagamintus elementus montuoja montažo specialistai, dirbantys įmonėje nuo pirmųjų įmonės veiklos metų, todėl sukaupta patirtis leidžia išvengti bet kokių klaidų, o viso proceso kontrolė užtikrina aukštą galutinio produkto kokybę.

Mes nebijome iššūkių, mes laukiame Jūsų ir Jūsų pageidavimų!

Mūsų komanda

Susisiekite su mumis ir mes paversime Jūsų norus realiais.
 • Vygandas Kavaliauskas

  Direktorius
  Mobilus telefonas +370 699 16387
  El. paštas: vygandas@lisamora.lt

 • Simona Radžiukynienė

  Vyr. buhalterė
  Mobilus telefonas +370 655 57566
  El.paštas:simona@daita.lt

 • Andrius Pileckas

  Projektų Vadovas
  Mobilus telefonas +370 673 69772
  El.paštas: andrius@lisamora.lt

 • Renaldas Streleckis

  Užsakymai, konsultacijos, projektai
  Mobilus telefonas +370 699 95965
  El.paštas: renaldas@lisamora.lt